default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow
default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow

Konferencje

Konferencje w górach Bieszczadach

Przeniesienie spotkań biznesowych poza przestrzeń biurową wymaga znalezienia miejsca, którego atmosfera będzie sprzyjać dbałości o relacje towarzyskie, a jednocześnie odpowiadać szczególnym potrzebom organizacyjnym przedsięwzięcia. Konferencje w górach, nad jeziorem, w miejscach, które skupiają w sobie bliskość zieleni i krystalicznie czystych wód – natury w jej najokazalszym wydaniu, stanowią najlepszy wybór. Tak położone sale zapewniają prywatność, tak ważną po zakończeniu oficjalnej części wydarzeń oraz warunki sprzyjające koncentracji przy pracy.

Szczególne warunki do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami zapewnia nasz niepowtarzalnie umiejscowiony hotel. Sale konferencyjne w górach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa, stanowią prawdziwe centrum rozwoju osobistego, skryte pośród lasów, wód i bajkowych, bieszczadzkich wzniesień. W naszym hotelu organizujemy wydarzenia, które różnią się od znanych Państwu scenariuszy spotkań biznesowych. Jesteśmy tu, nad jeziorem Solińskim, w samym sercu Bieszczad, by realizować niecodzienne projekty z myślą o rozwoju Państwa biznesu.

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna Solinianka w Bieszczadach
Nowoczesna sala, fachowa obsługa, sprzęt najwyższej jakości – najlepsze i w pełni profesjonalne konferencje w górach tylko u nas! Jeżeli szukasz sali, w której będziesz mógł zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie, meeting, warsztaty czy seminarium naukowe – skontaktuj się bezpośrednio z nami. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie każdego Gościa, który odwiedzi nasz Hotel SPA. Dodatkowym atutem są oczywiście przytulne pokoje, wykwintna restauracja oraz relaksacyjne Ajurweda SPA, z których można skorzystać przed lub po zakończonej konferencji.
Centrum Solinianka spełnia wszelkie warunki, których szukają najemcy sal szkoleniowych. Zapewniamy Państwu:
Zaufało nam już wiele firm, koncernów międzynarodowych oraz Klientów indywidualnych, którzy docenili najkorzystniejsze warunki współpracy i fachowość w każdym calu!

Imprezy firmowe

Zapraszamy wszystkich organizatorów konferencji, szkoleń i imprez firmowych, menedżerów oraz prezesów firm szukających ekskluzywnych miejsc spotkań biznesowych do Solinianka Villas & SPA, wśród zielonych wzgórz nad Soliną w górach Bieszczadach. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym można zarówno odpocząć od codziennych spraw, jak i rozwijać swój biznes, prowadząc:

Organizowane w naszym ośrodku imprezy firmowe i integracyjne cechują się przede wszystkim wyjątkowym klimatem, na który bez wątpienia wpływają zapierające dech w piersiach widoki, krystalicznie czyste jeziora, przepiękne lasy i liczne atrakcje przygotowane dla naszych gości.

Zapewniamy Państwu najlepsze warunki do spotkania się w określonym gronie pracowników lub osób związanych z konkretną branżą. Dzięki nam zachwycicie każdego uczestnika organizowanego eventu.

Obok naszego Boutique Hotelu SPA znajduje się 18 hektarowa polana na górze Berdo, z dostępem do linii brzegowej nad Jeziorem Myczkowieckim. Z naszej polany roztacza się wyjątkowy górski krajobraz oraz widok na ujście jeziora i okoliczne lasy. Jest to także idealne miejsce na organizację przyjęć plenerowych, takich jak pikniki, imprezy oraz eventy firmowe i rodzinne na świeżym powietrzu. Dajemy Państwu także możliwość zorganizowania profesjonalnych konferencji z niezwykłą oprawą.

Przygotowaniem takowych uroczystości oraz wydarzeń biznesowych mogą zająć się nasi specjaliści!

Szkolenia

Hotel i restauracja Solinianka w Bieszczadach dla ekskluzywnych gości
Z pewnością zarówno doświadczone przedsiębiorstwa, jak i początkujące firmy mają pełną świadomość wartości szkoleń i rozwoju swoich pracowników. Przygotowanie takich warsztatów jest jedną sprawą, drugą jest natomiast wybór odpowiedniego miejsca, w którym będą się one odbywać. Warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni członkowie danego zespołu mogli całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego, jednocześnie mając szansę na pełne skupienie się na swoim rozwoju.
Niezbędne jest jednak również zagwarantowanie inspirującego otoczenia, a także możliwości efektywnego wypoczynku. Zapewniamy wszystkim uczestnikom szkolenia komfortowe noclegi oraz wyśmienite potrawy serwowane przez szefa kuchni naszej restauracji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa czuł się u nas swobodnie i pragnął wrócić do Soliny.

Sala integracyjna

Proponujemy salę integracyjną dla 50 osób, która swoim eleganckim wystrojem i profesjonalnym wyposażeniem:
Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.