default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow
default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow

Spa

Masaże i zabiegi kosmetyczne

Odpoczynek zarówno dla ciała, jak i dla duszy jest niezbędny każdemu z nas. Pęd, w jakim podążamy każdego dnia za sukcesami, marzeniami, przede wszystkim jednak ku zapewnieniu sobie i najbliższym dobrego życia wpływa negatywnie na zdrowie, obciążając sferę psychofizyczną, jak i emocjonalną.

Holistyczne wykorzystywanie masażu i zabiegów kosmetycznych pozwala na redukcję przewlekłego stresu, poprawę czynności organizmu, poszczególnych narządów oraz tkanek podskórnych, przyczyniając się do poprawy wyglądu oraz samopoczucia.

Masaże i zabiegi kosmetyczne gwarantują przywrócenie równowagi emocjonalnej oraz zapewniają głęboki relaks zawsze wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz.

Pakiety Zmysłowy Relaks

Potrzeba wyciszenia, odprężenia i osiągnięcia równowagi psychofizycznej wpisana jest w naszą codzienność. Aktywność podejmowana każdego dnia wyczerpuje naturalne zasoby energetyczne organizmu, wymagając ich sukcesywnej regeneracji.

Zasługujesz, by Twoje ciało odpoczęło, emocjonalność osiągnęła oczekiwany poziom stabilności, a duchowość pozwoliła zrozumieć, czego naprawdę Ci trzeba. Zasługujesz na niepowtarzalne zabiegi z pakietu Zmysłowego Relaksu, które ukoją wyostrzone zmysły, przywrócą dystans do otaczającej Cię rzeczywistości i pozwolą odzyskać utracone siły.

Zmysłowy Relaks to pakiet propozycji zabiegów kosmetycznych indywidualnie dobieranych do Twoich potrzeb.

Pakiety Day SPA

Jeden dzień – cały dla Ciebie. Zapewnimy Ci niezapomniany pakiet rytuałów kosmetycznych i zabiegów Wellness, które przywrócą spokój, wyrównają energię, poprawią wygląd i funkcjonalność skóry, a przede wszystkim pozwolą Ci poczuć się w pełni zrelaksowaną/nym, zawsze wtedy, gdy tego zapragniesz.

Nasza propozycja Day SPA w Solinie obejmuje udogodnienia zarówno dla ducha, jak i dla ciała, dlatego korzystając z niego — otrzymasz specjalne zaproszenie do naszej klimatycznej restauracji, gdzie w atmosferze wewnętrznego wyciszenia i wszechobecnego, górskiego spokoju zjesz wyśmienicie przygotowane dania, które zwieńczą ten idealny dzień.

Wybierając Day SPA z naszej oferty robisz dla siebie coś dobrego, coś, na co w pełni zasługujesz.