default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow
default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow

Restauracja

Restauracja dla smakoszy w Bieszczadach !

Hotel i Restauracja Solinianka w Solinie dla bardzo ekskluzywnych przyjęć w małym gronie.
Restauracja Solinianka to miejsce wyjątkowe – kusi niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi kuchni regionalnej, europejskiej , indyjskiej i chińskiej. Wykwintne potrawy przyrządzane przez naszych kucharzy urzekają nie tylko smakiem i aromatem, lecz również niezrównaną elegancją ich serwowania. Do przygotowania potraw używamy sezonowych produktów pochodzących z egzotycznych Indii oraz ze słynącego z ekologicznej żywności Podkarpacia i gór Bieszczadów. W naszym menu również znaleźć można niepowtarzalne potrawy z jagnięciny , sarny , dzika oraz dania jarskie. Chef naszej Restauracji poleca Potrawy z dziczyzną, które są przyrządzane wg własnych przepisów ” Kuchni Fusion”.
Bogactwo otaczającej bieszczadzkiej górskej przyrody widocznej wewnątrz restauracji i indyjska aranżacja wnętrz, pozwalają Gościom na degustowanie specjałów naszej kuchni w oprawie która uświetni zarówno rodzinny obiad jak i romantyczną kolację a także biznesowy lunch. Sala restauracyjna i aperitif bar urządzone zostały w stylu królestwa Radżastanu, tak aby pasowały do każdej pory dnia i dowolnego charakteru spotkania towarzyskiego.

Klasycznie elegancka sala restauracyjna (Wirtualny spacer) wraz z tarasem zachwyca niepowtarzalnym widokiem górskiego potoku (Wirtualny spacer) i bieszczadzkiego krajobrazu. Cieszący się wielką popularnością wśród naszych Gości taras z którego słychać szum wodospadu pobliskiego górskiego potoku, kusi romantyczną atmosferą.

Obie sale restauracji Solinianka podłączone są do sieci bezprzewodowego internetu. Tu, przy filiżance aromatycznej, wykwintnej kawy lub prawdziwej hinduskej herbaty, znajdziecie Państwo również komfortowe miejsce do pracy.

Hotel i Restauracja Solinianka nad wodospadem w Bieszczadach

Rezerwacja Stolika : Telefon 501194390
Bezpłatna kawa i herbata w restauracji przez cały dzień dla naszych gości.
www.facebook.com/Solinianka

Hotel i Restauracja Solinianka w Bieszczadach dla bardzo ekskluzywnych przyjęć w małym gronie.
Hotel i restauracja Solinianka w Bieszczadach dla smakoszy