default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow
default
default
default
solinianka4
solinianka5.
default
default
default
solinianka9
previous arrow
next arrow

Wesela

Wymarzone wesele w górach Bieszczadach

Hotel i Restauracja Solinianka w Bieszczadach dla bardzo ekskluzywnych wesel w małym gronie.

Wyobraźcie sobie gęsty, zieleniejący las pachnący rosą. Pomyślcie, że w samym środku tego lasu, na niewielkiej kwiecistej łące stoi drewniany kościółek, tak stary, że mógłby pamiętać głośne zwady Biesa i Czada…

Odgłos jego zardzewiałych dzwonów, zapach unoszących się w powietrzu polnych kwiatów, zaczynających okrywać bezkresne połoniny. A pośród tych bieszczadzkich cudów – Wy. W szczęściu i miłości. Nadszedł jeden z najbardziej oczekiwanych dni w Waszym życiu. I właśnie tego dnia pragniemy być przy Was, tu, podczas niezwykłego wesela w kameralnej sali w Bieszczadach. Od wschodu słońca, aż po ostatnią senną nutę, jaką zagra kapela.

Zapamiętacie to górskie wesele na całe życie!

Zorganizujemy kameralne wesele w górach odpowiadające Waszym oczekiwaniom. Marzycie o pikniku na łące? Sesji na tafli jeziora…? O toaście w klimatycznej sali pośród górskich masywów? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. To Wasz dzień i musi być idealny.

Sprawimy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Organizując wesele w górach, w kameralnej sali nad Soliną możecie być pewni, że wspaniała obsługa zadba, by zarówno miejsce, jak i wszelkie udogodnienia zyskały w Waszych oczach. Wymarzyliście sobie wykwintne menu? A może wolicie coś prostego, sielskiego…? Zrobimy, co w naszej mocy, by dopasować je do Waszych potrzeb.

W Bieszczadach każde marzenie ma szansę się spełnić

Aromatyczne jedzenie, anielski wystrój sali, wyjątkowa muzyka i nastrój, którego nie zapewni żadne inne miejsce. W bieszczadzkiej, kameralnej sali Solinianka wszystko będzie idealne. Wy zadbajcie o siebie, poczujcie się po prostu szczęśliwi, my przypilnujemy, byście dobrze zapamiętali to wesele!

Bieszczady to góry niezwykłe. Pełne dobrych duchów. Zależy nam, tak jak Wam, by i ten dzień był nimi przepełniony… By czuwały nad każdą radosną godziną. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie było naprawdę udane – efektowne, oryginalne, niezapomniane, a przy tym kameralne!

Tak to robimy w Bieszczadach!

Pragniemy Was uszczęśliwić, dlatego nie bójcie się stawiać nam wyzwań. Wiemy, jak ważna jest organizacja, a doświadczenie nauczyło nas, że nienaganne przyjęcie jest możliwe. Opracowujemy szczegółowy plan i scenariusz kameralnej imprezy, według którego postępujemy zarówno w plenerze, jak i podczas oficjalnej uroczystości – nasza sala weselna w górach daje wiele możliwości. To pozwala nam sprawować całkowitą kontrolę nad biegiem wydarzeń, a tym samym zapewnić Gościom pakiet niepowtarzalnych przeżyć, wrażeń i wspomnień.

Oferta obejmuje:

Dodatkowo