Kontakt

Solinianka Villas & Spa
ul. Solina 1A,
38-612 Solina,
(woj. podkarpackie)
Telefon:
+48 601 24 67 04
+48 22 751 14 18
info@solinianka.pl

Przytulne pokoje dla waszej wygody !

                   
W naszym Boutique Hotelu SPA
nad Soliną w górach Bieszczadach oferujemy przytulne, ulepione z gliny bajkowe i komfortowe pokoje hotelowe które spełniają życzenia nawet najbardzej wymagających Gości. Pokoje na parterze składają się z pokoju, przedpokoju, łazienki oraz tarasu z leżakami. Jeden z nich przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje na piętrze to duże, przestronne pokoje z łazienkami.

 

Pokoje w Solinianka Villas & SPA to niezwykłe wnętrza w zgodzie z sztuką feng Shui. Ich oryginalny, niepowtarzalny charakter, kreują ozdobne naturalne tynki gliniane położone na zaokrąglonych ścianach, rolety bambusowe w oknach, haftowane zasłony i narzuty na łóżkach oraz ręcznie malowane na naturalnym jedwabiu obrazy z motywami orientalnymi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka z wygodnym materacem i dywanikiem przy łóżku, w szafki nocne z lampką, lodówką, w szafę, bagażnik, biurko z lampką, czajnik, lustro na panelu, parasol oraz wygodne krzesełka. W łazienkach znajduje się natrysk, WC, umywalka, suszarka do włosów, lustro z oświetleniem, półki na przybory toaletowe, firmowe kosmetyki hotelowe, ręczniki, zgodnie ze standardem dla hoteli ***

Dla komfortu naszych Gości w pokojach hotelowych i łazienkach oferujemy przyjemną dla stóp podgrzewaną podłogę.
Naszym Gościom oferujemy do wyboru - komfortowe pokoje 2-osobowe z tarasami i leżakami na parterze (wirtualny spacer) oraz komfortowe duże (ok.40 mkw) pokoje rodzinne na piętrze (Wirtualny spacer)- dla tych którzy lubią spędzać wakacje, ferie, Święta , weekendy, urlop i wczasy z dziećmi.
Dzięki zastosowaniu starożytnej glinianej technologii, nowoczesnej innowacyjnej technologii geotermalnych głębinowych pomp ciepła i urządzeń wykorzystujących energii słonecznej nasz eko Boutique Hotel w Solinie (góry Bieszczady) oferuje swoim Gościom zdrowy mikroklimat pomieszczeń, wolny od toksyn i substancji chemicznych wszechobecnych w powszechnie stosowanych materiałach budowlanych .


 

 

 


Google+